VÁNOČNÍ DÁRKY V KLIDU

Advent je tady. A my kolem sebe pozorujeme nárust stresu. Všichni pobíhají, zmatkují, řeší... Místo toho aby si užívali zklidnění, které Vánoce kdysi přinášely (nebo si to jen nalháváme?), naopak zrychlují. A z vybírání dárků pro blízké je najednou místo radosti pouze povinnost. Pokud toho taky máte dost, pojďte se podívat na některé naše tipy - určitě u nás vybereme pár dárků, které Vám to ulehčí a budete tak mít více času trávit předvánoční čas způsobem, jakým chcete.

PRO MAMINKU

Maminky si rozhodně zaslouží to nejlepší! Luxusní péče je potěší. A když to navíc bude věc, kterou mohou používat každý den, máte vyhráno! Dva tipy:

- Opunciový olej: jemný olej, který v posledních letech zažívá neskutečný boom! Konečně se dostává do povědomí veřejnosti, což si jistě zaslouží: snaší ho skvěle jakákoliv pleť a je perfektní na vrásky. Vzhledem k tomu, že není parfemovaný, doporučujeme i na citlivé oční okolí. A navíc si můžete vybrat mezi roll-onem a pumpičkou!

- Pískavicový olej: prozatím v ČR téměř neznámý, ale naprosto úchvatný olej. Výživnější, v zimě velmi příjemný zázrak na zralejší pokožku: pleť vypíná a vyhlazuje. Na vlhkou pleť místo krému ho stačí pár kapek. A navíc jej ve starověku používali k vypínání poprsí. Zkrátka něco, co musí ocenit každá žena!

P.S.: nezapomeňte je obejmout. Málokdy na to máme čas, ale určitě je to potěší. A o to o Vánocích jde především, nebo ne?

.

PRO KAMARÁDKU

Dát si kafe, víno, popovídat... A k tomu třeba ozkoušet nové vůně. Každá je ráda opečovávána, takže s těmihle výrobky nešlápnete vedle:

- Arganový tělový balzám Ambra: jeden z nejlepších olejů pro pokožku, po kterém nebude mastná, ale nádherně jemná. Sám o sobě je téměř kouzelný, ale když navíc voní, zážitek zaručen! Po sprše si užít tu nádhernou vůni... Sladčí a orientální verze. Anebo:

- Arganový tělový balzám Verbena: opět skvělý arganový olej, ale ještě vylepšený verbenou. A ne jen její vůní, ale esenciálním olejem! V aromaterapii se užívá k povzbuzení a soustředění i problémy se spánkem. Krásná citrusová lehká vůně. 

P.S. Vyražte ven a více si povídejte. Třeba o kosmetice...

PRO MUŽE

Nebývá to zrovna nejlehčí úkol vybrat ten správný dárek pro muže. A to ať už se jedná o partnery nebo jiné rodinné příslušníky. Každopádně představa, že je kosmetika jen pro ženy, je mylná. Naštěstí dnes je výběr větší a nejsme odkázáni jen na vody po holení... Co tedy mužům?

- Sérum na vousy: pečovat o vous je velmi moderní. Ať už si nechává obdarovávaný narůst kteroukoliv verzi, bez pořádné péče se neobejde. Naše sérum je směsí olejů navrženou tak, aby podpořila růst a vyživila pokožku i kořínky. Vousy jsou po něm také lépe upravitelné a zkrátka krásné. Vůně ylang ylang se může zdát neobvyklá, ale na chlapech voní opravdu skvěle!

- Bambucké máslo: každý míváme suché ruce a nohy. Ale některé baví mazání ještě méně než jiné... Bambucké máslo vyživí pokožku pořádně, takže není potřeba neustále chodit okolo s tubičkou krému a aplikovat několikrát denně. Navíc nemá parfemaci, takže se nemusíte bát, že byste se netrefili s vůní! Naprosto univerzální a praktický dárek!

P.S. Kosmetika vůbec není zženštilá. A můžete si s ní užít i s muži spoustu legrace! Co takhle to rovnou vyzkoušet?

Pro ty, kteří milují balení dárků můžeme doporučit přidání přírodních surovin - např. větvičky cesmíny nebo jehličnanů vypadají při balení nádherně. A navíc půjdou i k našim krabičkám. A pro ty, co si balení příliš neužívají: stačí napsat hezké věnování, zabaleno je za Vás! 

Užívejte si advent!