VELKÝ LETNÍ PLÁN

 

Toužebně očekávané léto je konečně tady a s ním i moře, písek a chlorovaná voda v bazénech, kdy kůže i vlasy dostávají zabrat. My pro Vás ale máme velký letní plán, který je velký svým efektem, přitom s minimem nákladů a produktů – stačit Vám totiž bude kvalitní olej, květová voda a za uchem kopretina. Tu jedinou si budete muset sehnat sami, se zbytkem Vám pomůžeme.

Co tedy velký letní plán bude znamenat?

  1. Pravidelně zavlažovat pleť
  2. Vyživit ji kvalitními oleji a současně chránit před slunečními paprsky

Na osvěžení v parném dni a hydrataci kůže není nic lepšího než postříkat pleť květovou vodou, nejlépe vychlazenou v ledničce. Vybírat můžete vodu z pomerančových květůrůžovou nebo heřmánkovou. Myslete na ni i v klimatizované kanceláři nebo v letadle.

Až ze slunečného Maroka jsme pro Vás přivezli ten nejkvalitnější zastudena lisovaný arganový olej, obsažený v tělových balzámech. Na léto bude nejlepší volbou arganový olej s verbenou citronovou nebo s neroli. Už samotný arganový olej kůži regeneruje a zvláční, verbena má navíc hojivé účinky a esenciální olej z neroli zmírňuje zarudnutí pokožky po slunění a zklidňuje ji.

Až tedy vyrazíte na pláž nebo na svůj oblíbený festival, do kabelky stačí přihodit jen lahvičku květové vody, případně nejmenší balení bambuckého másla, kterým zvláčníte ruce i rty.